Sklep: +48 535 409 779 

Doradztwo Techniczne: +48 793 034 101 

 e-mail: biuro@as-technic.pl

Firma AS TECHNIC oferuje Państwu sprzedaż oraz montaż markowych produktów z zakresu stolarki budowlanej, ogrodzeń i automatyki. Nasza firma istnieje nieprzerwanie od 2006 roku. Oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości a terminy realizacji zamówień jedne z najkrótszych. Na przestrzeni lat zdobyte doświadczenie umożliwiło nam zaoferowanie usług w sektorze prywatnym oraz przemysłowym. 

 

Współpracujemy z największymi producentami branży: PLASTMET, KRISPOL, SOMFY, BFT, HORMANN, WIKĘD. Od samego początku istenienia firmy obraliśmy sobie za cel dostarczanie do naszych klientów produktów najwyższej jakości od czołowych producentów. Ciągłe szkolenia kadry pracowniczej pozwalają nam na czynne uczestniczenie i wprowadzanie na rynek nowości w tym zakresie. To dzięki nim nasi klienci otrzymują profesjonalne doradztwo. 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko bramy, ale także okna, drzwi oraz rolety okienne. Dzięki szerokiej ofercie możliwy jest zakup w jednym miejscu idealnie dopasowanych elementów domu. Bogaty wybór modeli i rozwiązań technologicznych w kompleksowej ofercie, to duża wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

 

Wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są jednolitym systemem gwarancyjnym.
Od lat dbamy o dobrą współpracę z naszymi partnerami biznesowymi. Służy temu, techniczne i handlowe wsparcie, rozwój i szkolenia, efektywna dystrybucja produktów, materiały sprzedażowe, a przede wszystkim dialog i indywidualne podejście.

 

Zapraszamy Państwa do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

  

Design by: A.M. Studio.