Sklep: +48 535 409 779 

Doradztwo Techniczne: +48 793 034 101 

 e-mail: biuro@as-technic.pl

Rolety regulują dopływ światła oraz stopień jasności w pomieszczeniu. Wpływają na większy komfort mieszkania, chronią przed hałasem, zimnem, gorącem, wiatrem, deszczem i słońcem. Zabezpieczają przed włamaniami oraz pozwalają zaoszczędzić na kosztach energii. Roleta obsługiwana może być za pomocą mechanizmu pasa, korby, jak również za pomocą silnika, czyli poprzez przycisk na ścianie, lub zdalnie, za pomocą pilota. Zautomatyzowanie wraz z nowoczesną techniką sterowania, możliwości ustawienia wielu kombinacji np. otwieranie jednym programem wszystkich rolet tylko na parterze a innym wszystkich rolet w całym mieszkaniu itp., dają nam dodatkowy komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

W naszej ofercie dostępne są następujące rolety:

 

  1. Rolety nadstawne - nakładane na ramę okienną, montowane we wnęce okiennej. Skrzynki niewidoczne od zewnątrz. Możliwość doposażenia rolet w systemowe moskitiery.
  2. Rolety zewnętrznemontowane od zewnątrz, na murze, bądź elewacji. Skrzynki przeznaczone do montażu na elewacji widoczne są w całości, natomiast w skrzynkach przeznaczonych do montażu na nadprożu, po zabudowaniu ich warstwą dociepleniową widoczna jest tylko dolna klapa rewizyjna (Intermo). Możliwość doposażenia rolet w systemowe moskitiery.

Design by: A.M. Studio.